بیانیه فاتح سایبری در مورد یوم الله 22 بهمن

همه با هم مشتی باشیم بر دهان یاوه گویان

بیانیه فاتح سایبری در آستانه یوم الله 22 بهمن

                                                               بسم الله الرحمن الرحیم

 حماسه بیست و دوم بهمن ماه و دهه فجر انقلاب اسلامی نقطه ای روشن بر تارک ایران است که با عنایات حضرت حق به وقوع پیوست.

«یوم‌الله 22 بهمنروز شکست "منطق قدرت" استکبار جهانی در برابر "قدرت منطق" ایران اسلامی است و حضور حماسی و انقلابی ملت بزرگ ایران در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن نمایش اتحاد و اقتدار ملی و انسجام اسلامی و حفظ و تقویت وحدت میان مردم و مسئولان نظام و متضمن امنیت نظام وکشور در برابر گزند حوادث روزگار خواهد بود.

ملت همیشه در صحنه، بیدار و آگاه ایران اسلامی با حضور در آوردگاه عظیم اراده‌های برخاسته از بطن جامعه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، ضمن حمایت از آرمان‌های انقلاب، شهدا و امام شهدا، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهد کوبید و نقشه‌های شوم و فتنه‌های پیچیده استکبار جهانی را نقش بر آب خواهد کرد.

فاتح سایبری پلدختر در آستانۀ سی و پنجمین فجر انقلاب؛ از ملت بزرگ و آگاه و فهیم ایران اسلامی دعوت می کند تا بار دیگر با حضور حماسی، انقلابی و پرشور و دشمن‌شکن خود در صحنه نمایش حماسه حضور و وحدت ملی در آوردگاه یوم‌الله 22 بهمن بار دیگر با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و با لبیک به دعوت مقام معظم رهبری «مد ظله العالی »ادامه دهندۀ حقیقی راه شهدا و امام شهدا باشند.

/ 2 نظر / 22 بازدید
مسجد شهدای درگاه

سلام تبریک و خسته نباشید میگم به خاطر وبلاگ قشنگتون به سایت مسجد ما سر بزنید و جهت ترویج فرهنگ شهدا در صورت امکان لینکش کنید با تشکر